תקנון אתר ותנאי שימוש

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר חנות האינטרנט של וייסטק מחשבים וציוד היקפי (להלן: "החנות" ו/או "האתר")

 1.       כללי

1.1. אתר wisetech.co.il (להלן "האתר" או "החברה") משמש כקניין אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.

בעלת האתר הינה חברת דניאל ויסמן, ח.פ 306145707.

1.2. כל מבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ולקבלם, וכי לא תהא לו כל טענה כנגד בעלי האתר מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו עפ"י התקנון וכללי ההשתפות בו.

1.3. תנאי מוקדם לתוקף הרכישה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.

1.4. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

1.5. תקנון זה הוכן בהתאמה ובכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א- 1981 והתקנות שהותקנו מכוחו (הכול להלן: "חוק הגנת הצרכן" או "החוק")

1.6. מבלי לגרוע מהאמור לעיל בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין הוראות התקנון לבין חוק הגנת הצרכן תגברנה הוראות חוק הגנת הצרכן.

1.7. גלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בה, מבטאת את הסכמתך לקבל  ולנהוג על פי הוראות התקנון. לפיכך אם אינך מסכים לחלק ו/או לכל תנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

1.8. אנא הקפד להתעדכן בהוראות התקנון לפני כל רכישה בחנות.

1.9.  השימוש בלשון זכר בתקנון ו/או בכל מקום אחר באתר נעשה מטעמי נוחות בלבד וכל מקום בתקנון זה ו/או באתר בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע.

 1.       הזכות/כשירות להשתף במכירות הנערכות באתר 

כל משתמש אשר ימלא אחר התנאים המצטברים המפורטים להלן רשאי להירשם לאתר על מנת לבצע רכישות:

2.1. המשתמש כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות, באופן ובהיקף התואמים את הרכישות שביצע בפועל. המשתמש מצהיר ומאשר כי הוא כשיר לביצוע הרכישות ורשאי להתקשר בהן עם החנות.

2.2. ככל שהמשתמש הוא קטין (מתחת לגיל 18), המשתמש מצהיר ומאשר כי הרכישה שהוא מבקש לבצע היא מסוג הפעולות שדרכם של קטינים בגילו לבצע ו/או שקיבל את הסכמת אפוטרופסיו הטבעייםו/או החוקיים לביצועה. 

2.3. ההשתפות מותנית בהרשמה לאתר ומסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים ומדויקים, הכוללים שם, מס' טלפון וכתובת דואר אלקטרוני תקינה.

2.4. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני של הלקוח תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה, וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי בעת השלמת הליך המכירה.

 1.       מוצרים ושירותים המוצעים באתר

3.1. החברה תציע לרכישה באתר מוצרים ו/או שירותים בדגמים, בסוגים וכמויות לפי בחירתה ושיקול דעתה הבלעדי, הפרטים באתר כוללים את תמונת המוצר, שם היצרן, הדגם, מפרט טכני, מידות ומשקל המוצר. עם זאת, התמונות המתפרסמות באתר הינן  להמחשה בלבד, ואינן מחייבות את החברה.

 3.2. כל המוצרים באתר המוצעים למכירה הם חדשים, באריזתם המקורית, ונושאים תעודת אחריות מקורית, אלא אם כן מצוין במפורש אחרת, בתיאור המוצר.

3.3. התוספות והשידרוגים הניתנים כאופציה בחלק מהמוצרים המוצעים לרכישה באתר, אינן נכללים בסכום המכירה הרגילה והן כרוכים בתוספת תשלום.

3.4. במידה והמוצר אזל מהמלאי, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה, ו/או להציע ללקוח מוצר חלופי.

3.5. האחריות לכל מוצר הינה בהתאם למצויין בתעודת האחריות ו/או הרשום בחשבונית לכל מוצר לפי תנאי היבואן/היצרן.

3.6. המוצרים אשר ניתנים לרכישה באתר, ניתנים לקנייה גם בחנות הפיזית של "וייסטק מחשבים וציוד היקפי" בהתאם לתקנון.

בחנות ניתן לשלם בכרטיסי אשראי ו/או במזומן.

 3.7. מרבית המוצרים נמצאים באספקה מידית בחנות , במקרה והמוצר חסר בחנות זמן הגעת המוצרים לסניף הינו עד שישה ימי עסקים.

3.8. ניתן לבצע הזמנה/רכישה גם מהחנות. לא כל המוצרים אשר מוצגים באתר זמינים באספקה מיידית. ניתן לברר זמינות מוצר בטלפון 077-4050489 או במייל wisetech.lab@gmail.com ניתן לבצע הזמנה דרך האתר עם איסוף מהחנות ולקבל הודעת SMS ומיייל כאשר ההזמנה מוכנה לאיסוף בסניף.

3.9. המחירים אשר נקובים באתר תקפים עד לסוף יום העבודה בלבד.

3.10. המחירים באתר מתעדכנים מעת לעת ובשל זאת עלולים להיווצר פערים בין מחירי המוצרים באתר החנות לבין מחיריהם באתרים אחרים , המופעלים על ידי צדדים שלישיים ,המפנים לאתר החנות , המחיר הקובע הוא המחיר אשר מופיע באתר החנות.

 1.       חיובים ותשלומים

לרשות לקוחותינו עומדים מספר דרכים לתשלום:

4.1. ביצוע תשלום באמצעות כרטיס אשראי, לאחר אישור העסקה ע"י חברות האשראי.

4.2. ביצוע תשלום באמצעות העברה בנקאית.

4.3. ביצוע תשלום במזומן באיסוף עצמי.

4.4. עצם מילוי הפרטים וביצוע ההזמנה באתר אינו מהווה ביצוע עסקה. רק לאחר אישור ההזמנה או הפקת חשבונית יבוצע החיוב. אי ביצוע חיוב משמעו שלא התקיימה עיסקה בין המזמין לחברה. השארת פרטי תשלום לכשעצמם אינם מחייבים את החברה לביצוע עסקה. לאחר ההזמנה במידת הצורך יווצר עמכם קשר לאישור ההזמנה או להשלים פרטים נדרשים לצורך השלמת ההזמנה.

4.5. וייסטק מחשבים וציוד היקפי שומרת לעצמה את האפשרות לא לבצע הזמנה מסויימת או לבצע ביטול הזמנה בכל עת וזאת על פי שיקול דעתה של וייסטק מחשבים וציוד היקפי.

 1.       שיטת המכירה בחנות

5.1. המכירה דרך האתר הינה בכפוף למלאי הקיים במחסני היבואנים אשר החברה עובדת איתם.

5.2. השלמת תהליך המכירה מותנה בשליחת אישור הזמנה ע"י החנות לדואר האלקטרוני של הקונה.

5.3. אנו משתדלים להקפיד ולעדכן את מחירי המוצרים בחנות בזמן אמת. עם זאת, מחירי המוצרים הנמכרים בחנות עלולים להיות לא מעודכנים. המחיר המחייב הוא מחיר המוצר כפי שנמסר ללקוח באימות העסקה.

 1.       אספקת המוצרים

6.1. החברה תדאג לאספקת המוצר או השירות שנרכש באתר, לכתובת שהוקלדה בדף ההרשמה.

6.2. מועד אספקת המוצרים ו/או השירותים ללקוח הוא בימי עסקים (ימים א- ה ), הנספרים מיום קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי של המזמין.

החברה עושה כמיטב יכולתה להקדים את מועד האספקה ולהתאימו לצורכי הלקוח, וזאת בכפוף למדיניות חברת  ההובלה.

6.3. החברה אינה אחראית לכל איחור באספקת המוצר שאינו בשליטתה. במקרה של איחור באספקה רשאי המזמין לבטל את הזמנתו ולקבל את מלוא כספו בחזרה.

6.4. אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח באמצעות חברת שליחויות חיצונית עד 14  ימי עסקים, אלא אם צויין אחרת. דמי משלוח – ככל שיגבו דמי המשלוח, אלה יפורטו הן בדף המוצר והן בטופס הגילוי ללקוח.

6.5. באפשרות הלקוח לבצע איסוף עצמי מחנות החברה בתיאום מראש.

 1.       אחריות ושירות

7.1. כל המוצרים הנמכרים באתר מסופקים עם חשבונית המהווה תעודת אחריות כדין.

7.2. האחריות הינה אחריות מוגבלת. וייסטק מחשבים וציוד היקפי רשת שיווק ואינה מספקת האחריות!

7.3. האחריות הבלעדית למוצרים ו/או שירותים, אספקתם, איכותם, טיבם ועמידתם ויכולתם חלה על היצרנים ו/או

היבואנים ובהתאם לתעודות האחריות המצורפת לכל מוצר שיירכש באמצעות האתר.

האחריות היא על כל תקלה טכנית, תפעולית, אך לא על נזק פיזי  (קצר חשמלי, שריפה, רטיבות, שבר או שימוש לא נאות במוצר) שנגרם למוצר.

7.4. האחריות תינתן במעבדות השירות של היבואנים.

7.5. במקרה של תקלה בתוכנה ולא בחומרה, יחויב הלקוח בעלות בדיקת מעבדה שהינה 100 ₪ ( במעבדת החברה).

 1.       ביטול עסקה והחזרת מוצר

8.1. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981.

8.2. במידה ולקוח מעוניין לבטל את ההזמנה לפני שחוייב כרטיס האשראי, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול טלפונית לשירות החברה או באמצעות הודעה בדואר האלקטורני לשירות לקוחות באתר.

8.3. במידה ולקוח מעוניין לבטל את ההזמנה אחרי שחוייב כרטיס האשראי ולפני משלוח המוצר אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעה טלפונית, או באמצעות משלוח דוא"ל, במקרה זו יוחזר לו כספו באמצעות חברת האשראי, בקיזוז דמי הביטול בשיעור של 5% מערך העסקה או 100 ₪ הנמוך ביניהם (למעט במקרים שבהם מדובר בהזמנה מיוחדת שנעשתה עבור הלקוח).

8.4. ביטול הזמנה מיוחדת הינה הזמנה של מוצר שנעשה בהזמנה אישית ללקוח (הרכבת מחשב נייח ו/או מחשב נייד) ביטול הזמנה מסוג זה כרוך בדמי ביטול מיוחדים בשיעור של 30% מעלות העסקה ובכפוף להחלטת החברה.

8.5. במידה והלקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת עד 14 ימים מיום רכישת המוצר וזאת בתנאי שהמוצר נמצא באריזתו המקורית, לא נפתח, ולא נעשה בו שימוש. במקרה זה יקבל הלקוח זיכוי לקניה בחנות בקיזוז דמי ביטול בשיעור של 10% מעלות העסקה, ובקיזוז עלויות ההובלה.

8.6. החזרת מוצרים לאחר 14 יום מיום הרכישה, או מוצרים אשר אריזתם נפתחה ו/או נפגמה-הזיכוי בגינם יהיה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.

 1.     ביטול עסקה מצד החברה

 החברה עושה כל שניתן בשביל לתת את המידע המדויק והנכון לגבי המוצרים ומחיריהם, אך לפעמים ייתכנו טעויות בתיאור המוצרים, בתמונתם או במחיריהם.

החברה תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

 9.1. אם יתגלה כי אירעה תקלה בתקשורת ו/או כל בעיה טכנית אחרת ו/או חבלת סייבר ו/או תקלות מכוונות או בלתי מכוונות אשר שיבשו את מחיר המוצר ו/או תיאור המוצר.

 9.2. אם נפלה טעות בהצגת הפריט באתר, בין אם התיאור ו/או מחיר ו/או המפרט ו/או תמונה של המוצר .

 9.3. אם אזל המוצר מהמלאי לאחר או לפני שהתבצעה מכירה.

 9.4 . כאשר קיים חשש כל שהוא לפי שקול דעתה של החברה, שהתמורה בגין הרכישה שעשה הלקוח לא התקבלה במלאה או בחלקה.

הערה: כל ביטול עסקה שיעשה על פי הוראות סעיף זה, לא יחויב הלקוח בדמי ביטול בגין ביצוע העסקה.

 1.       עסקאות שלא ניתן לבטלן

10.1. לפי חוק הגנת הצרכן לא ניתן לבטל עסקאות מכר מרחוק של:

10.2. טובין פסידים (מוצרים מתכלים בעלי חיי מדף קצרים, כגון, מוצרי מזון, פרחים, תרופות).

10.3. מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, תשנ"ה- 1995.

10.4. מוצרים שהוזמנו במיוחד עבור הלקוח*.

10.5. מוצרים הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול שהלקוח פתח את אריזתם המקורית.

*יובהר כאן כי לא ניתן לבטל עסקת מחשב נייח או נייד שהורכב ו/או יוצר על פי דרישות ספציפיות של הלקוח.

 1.       פרטיות

11.1. חלק מהפעילות ו/או השירותים הניתנים באתר, טעונים הרשמה ומסירת פרטים של המשתמש כגון, שם מלא, ודרכי התקשרות (כתובת, כתובת דוא"ל, טלפון נייד וכד´). באחריות המשתמש למסור מידע נכון ומדויק.

נתוני המשתמש יישמרו במאגר הנתונים של וייסטק מחשבים וציוד היקפי אשר יירשם וינוהל ע"י וייסטק מחשבים וציוד היקפי כמאגר מידע רשום כדין, שבין מטרותיו דיוור ישיר.

במסגרת האתר קיימת אפשרות לשימוש ב"עוגיות" (Cookies) לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים ולצורכי אבטחת מידע.

ה"עוגיות" (Cookies) מכילות מידע מגוון כדוגמת הדפים בהם ביקר המשתמש, משך הזמן ששהה באתר, מהיכן הגיע אל האתר, מדורים ומידע שהמשתמש ביקש לראות בעת הכניסה לאתר וכד´. המידע בעוגיות מוצפן, ובאג נוקטת צעדי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי באג יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהן.

משתמש שאינו מעוניין לקבל את העוגיות, יוכל להימנע מכך ע"י שינוי ההגדרות בדפדפן שלו. למקרה שהמשתמש לא יודע כיצד לעשות זאת, עליו לבדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו הוא משתמש.

וייסטק מחשבים וציוד היקפי נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע ופרטיות המשתמש. עם זאת, אין וייסטק מחשבים וציוד היקפי יכולה להתחייב שהאתר יהיה חסין ומוגן באופן מוחלט מפני גישה ו/או חדירה בלתי מורשית. ידוע למשתמש שבאג לא תישא באחריות בגין כל נזק ו/או אובדן, ישירים או עקיפים, שיגרמו לו כתוצאה מפעילות בלתי מורשית באתר, לרשות פגיעה בפרטיותו.

אתר וייסטק מחשבים וציוד היקפי משתמש בפרוטוקול SSL קיצור ל- Secured Sockets Layer  הפרוטוקול הנפוץ להצפנת מידע באינטרנט.

11.2. החברה לא תעביר את פרטיך האישיים לצד שלישי.

 1.       קניין רוחני 

12.1. האתר והמידע המופיעים בו לרבות עיצוב האתר, שרטוטים, עיצובים, איורים, תמונות, צילומים, מפות, קטעי וידאו, טקסט, גרפיקה וכיוצ"ב הם קניינה של החנות ו/או של צדדים שלישיים המיוצגים בחנות והם מוגנים ע"י דיני זכויות יוצרים במדינת ישראל, אמנות בין לאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

 1.       אבטחת מידע

החברה נעזרת בשיטות ההצפנה והאבטחה המתקדמות ביותר מסוגן בישראל ובתקן PCI DSS כדי לשמור על המידע האישי של המשתמשים ו/או הלקוחות.

 1.       מחזור

וייסטק מאפשרת ללקוחותיה למסור פסולת אלקטרונית בהתאם להוראות חוק פינוי פסולת. מסירת הפסולת האלקטרונית תבוצע ללא תשלום או תמורה וזאת בכפוף לתנאים מסויימים.

 1.       כללי

לרשות הגולשים באתר, בנושאי השימוש באתר, בירורים, שאלות, אספקת מוצרים ותלונות.

ניתן לפנות באמצעות "צור קשר" באתר.

ניתן לפנות גם בטלפון: 077-4050489

או בדוא"ל: wisetech.lab@gmail.com.